Latin Passion

Treener

Helen Toomsalu

6-aastaselt alustasin ladina- ja standardtantsude õppimist tantsuklubis Tango. Peale 4-5 aastat tekkis pikem paus tantsimises, kuid südames elas tants edasi. Hiljem, elades Kanaaridel ning Prantsusmaal, nägin esimest korda bachatat ja salsat. Läksin kohalikku salsaklubisse ning osalesin esimest korda salsa tunnis. See tekitas minus vägagi positiivseid tundeid ning vaadates kõiki neid tantsijaid, armusin nendesse tantsudesse kohe. Uuesti Eestisse elama asudes liitusin mõned aastad tagasi Latin Passioni tantsustuudioga. Tantsin nii bachatat, LA salsat, kuuba salsat kui ka kizombat. Minu südame on võitnud bachata ning kuuba salsa.

Stuudios juhendan põhiliselt bachata grupitunde, kuid vahel ka salsa tunde. Tantsimise kõrvalt tegelen stuudio turunduse ning sotsiaalmeediaga. Väga naudin videote filmimist ja tekstide kirjutamist.

Õpilased minust:
Heleni tunnis leiab igaüks endale midagi - olgu selleks siis väljakutset pakkuvad soolotantsud, põnevad tantsukombod või graatsilised stilistikavõtted. Helen on alati rõõmsameelne ja oma õpilastele pühendunud. Tundides käivad töö ja lõbu alati käsikäes. Hea tuju ja mõnus enesetunne on garanteeritud!

Book a private dance class!

Experience personalized instruction and bring your skills to the next levels!

Info & registration
Helen annab hetkel järgnevaid tantsutrenne:

Bachata level up

kolmapäev 19:00