Latin Passion

Stuudio ajakava

kolmapäev, 29. mai 2024
18:00-18:55
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Kuuba salsa baasoskuste tase
Heli, Mihkel
Heli, Mihkel
18:00-18:55
Terrass (3. korrusel)
Terrass (3. korrusel) Kizomba
Monika, Marino
Monika, Marino
18:00-18:55
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Bachata A2 “La Carretera”
Tiina, Kristjan
Tiina, Kristjan
19:00-20:25
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Bachata level up
Helen, Kristjan
Helen, Kristjan
19:15-20:10
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa A3
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
19:30-20:25
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata A2 “Royce”
Anne-Ly, Marino
Anne-Ly, Marino
20:30-21:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa koreograafia
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
20:30-21:45
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata koreograafia
Tiina, Marino
Tiina, Marino
 
neljapäev, 30. mai 2024
18:00-18:55
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Bachata algkursus
Ello, Artur
Ello, Artur
18:00-19:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa naiste stilistika B1 “Choreo”
Asya
Asya
19:00-20:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Bachata C1
Mairin, Vairo
Mairin, Vairo
19:30-20:25
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Salsa A2 “La Tortuga”
Lilian, Artur
Lilian, Artur
19:30-20:30
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Salsa on2 A3
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
20:30-21:25
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Brasiilia zouk
Lilian
Lilian
 
pühapäev, 2. juuni 2024
17:00-17:55
Bachata armsatele paaridele algkursus
18:30-19:25
Bachata armsatele paaridele A3 “Aventura”
 
esmaspäev, 3. juuni 2024
18:00-18:55
Kuuba salsa baasoskuste tase
18:00-18:55
Bachata A2 “La Carretera”
18:00-18:55
Kizomba
19:00-20:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Bachata A3 “La Mariposa”
Tiina, Mehis
Tiina, Mehis
19:30-20:25
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata A2 “Royce”
Anne-Ly, Marino
Anne-Ly, Marino
20:30-21:45
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata koreograafia
Tiina, Marino
Tiina, Marino
 
teisipäev, 4. juuni 2024
18:00-18:55
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Bachata algkursus
Ello, Artur
Ello, Artur
18:00-19:20
Rueda
18:00-19:25
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Salsa naiste stilistika A2
Asya
Asya
19:15-20:10
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa soolo algkursus
Ello
Ello
19:30-20:25
Salsa A2 “La Tortuga”
19:30-20:30
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Salsa B1 “El Timba”
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
20:30-21:25
Brasiilia zouk
20:30-21:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa koreograafia
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
 
kolmapäev, 5. juuni 2024
18:00-18:55
Kuuba salsa baasoskuste tase
18:00-18:55
Bachata A2 “La Carretera”
18:00-18:55
Kizomba
18:00-18:55
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata naiste stilistika baasoskuste tase
Asya
Asya
19:00-20:25
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Bachata level up
Helen, Kristjan
Helen, Kristjan
19:15-20:10
Salsa A3
19:30-20:25
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata A2 “Royce”
Anne-Ly, Marino
Anne-Ly, Marino
20:30-21:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa koreograafia
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
20:30-21:45
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata koreograafia
Tiina, Marino
Tiina, Marino
 
neljapäev, 6. juuni 2024
18:00-18:55
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Bachata algkursus
Ello, Artur
Ello, Artur
18:00-19:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa naiste stilistika B1 “Choreo”
Asya
Asya
19:30-20:25
Salsa A2 “La Tortuga”
19:30-20:30
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Tšatša ja boogaloo
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
20:30-21:25
Brasiilia zouk
20:30-21:25
Salsa baasoskuste tase
 
pühapäev, 9. juuni 2024
17:00-17:55
Bachata armsatele paaridele algkursus
18:30-19:25
Bachata armsatele paaridele A3 “Aventura”
 
esmaspäev, 10. juuni 2024
18:00-18:55
Kuuba salsa baasoskuste tase
18:00-18:55
Bachata A2 “La Carretera”
18:00-18:55
Kizomba
19:00-20:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Bachata A3 “La Mariposa”
Tiina, Mehis
Tiina, Mehis
19:30-20:25
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata A2 “Royce”
Anne-Ly, Marino
Anne-Ly, Marino
20:30-21:45
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata koreograafia
Tiina, Marino
Tiina, Marino
 
teisipäev, 11. juuni 2024
18:00-18:55
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Bachata algkursus
Ello, Artur
Ello, Artur
18:00-19:20
Rueda
18:00-19:25
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Salsa naiste stilistika A2
Asya
Asya
19:15-20:10
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa soolo algkursus
Ello
Ello
19:30-20:25
Salsa A2 “La Tortuga”
19:30-20:30
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Salsa B1 “El Timba”
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
20:30-21:25
Brasiilia zouk
20:30-21:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa koreograafia
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
 
kolmapäev, 12. juuni 2024
18:00-18:55
Kuuba salsa baasoskuste tase
18:00-18:55
Bachata A2 “La Carretera”
18:00-18:55
Kizomba
18:00-18:55
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata naiste stilistika baasoskuste tase
Asya
Asya
19:00-20:25
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Bachata level up
Helen, Kristjan
Helen, Kristjan
19:15-20:10
Salsa A3
19:30-20:25
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata A2 “Royce”
Anne-Ly, Marino
Anne-Ly, Marino
20:30-21:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa koreograafia
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
20:30-21:45
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata koreograafia
Tiina, Marino
Tiina, Marino
 
neljapäev, 13. juuni 2024
18:00-18:55
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Bachata algkursus
Ello, Artur
Ello, Artur
18:00-19:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa naiste stilistika B1 “Choreo”
Asya
Asya
19:30-20:25
Salsa A2 “La Tortuga”
19:30-20:30
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Tšatša ja boogaloo
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
20:30-21:25
Brasiilia zouk
20:30-21:25
Salsa baasoskuste tase
 
pühapäev, 16. juuni 2024
17:00-17:55
Bachata armsatele paaridele algkursus
18:30-19:25
Bachata armsatele paaridele A3 “Aventura”
 
esmaspäev, 17. juuni 2024
18:00-18:55
Kuuba salsa baasoskuste tase
18:00-18:55
Bachata A2 “La Carretera”
18:00-18:55
Kizomba
19:00-20:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Bachata A3 “La Mariposa”
Tiina, Mehis
Tiina, Mehis
19:30-20:25
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata A2 “Royce”
Anne-Ly, Marino
Anne-Ly, Marino
20:30-21:45
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Bachata koreograafia
Tiina, Marino
Tiina, Marino
 
teisipäev, 18. juuni 2024
18:00-18:55
saal Nelson (3. korrusel)
saal Nelson (3. korrusel) Bachata algkursus
Ello, Artur
Ello, Artur
18:00-19:20
Rueda
18:00-19:25
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Salsa naiste stilistika A2
Asya
Asya
19:15-20:10
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa soolo algkursus
Ello
Ello
19:30-20:25
Salsa A2 “La Tortuga”
19:30-20:30
saal Marc (2. korrusel)
saal Marc (2. korrusel) Salsa B1 “El Timba”
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo
20:30-21:25
Brasiilia zouk
20:30-21:25
saal Romeo (2. korrusel)
saal Romeo (2. korrusel) Salsa koreograafia
Asya, Rodrigo
Asya, Rodrigo