Latin Passion

Stuudio ajakava

pühapäev, 17. oktoober 2021
17:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Reserveeritud
17:30 - 18:50 saal Nelson (3. korrusel) Kizomba (Algajad A1) Mari-Liis, Kristjan
17:30 - 18:50 saal Romeo (2. korrusel) Salsa (Kesktase C1) Marino
19:00 - 20:00 saal Marc (2. korrusel) Bachata armsatele paaridele (Kõik tasemed) Marino
19:00 - 20:00 saal Romeo (2. korrusel) Naiste stilistika (Algajad A3) Mirjam
20:20 - 22:20 saal Marc (2. korrusel) Harjutusseanss Anne-Ly E.
 
esmaspäev, 18. oktoober 2021
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A3) Mairin, Marino
19:10 - 20:10 saal Marc (2. korrusel) Kuuba salsa (Algajad A2) Heli, Marino
19:10 - 20:10 saal Romeo (2. korrusel) Bachata (Arenejad B1) Mairin
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A2) Ello, Artur
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Kizomba (Arenejad B1) Mari-Liis, Kristjan
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Kuuba salsa (Arenejad B1) Heli, Marino
 
teisipäev, 19. oktoober 2021
17:00 - 18:00 saal Romeo (2. korrusel) Harjutusseanss Anne-Ly E.
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Salsa (Algajad A2) Tiina, Marino
18:00 - 19:00 saal Nelson (3. korrusel) Salsa (Algajad A1)
18:00 - 19:00 saal Romeo (2. korrusel) Naiste stilistika (Arenejad B1) Anne-Ly
19:10 - 20:10 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A1) Helen, Kristjan
19:10 - 20:10 saal Romeo (2. korrusel) Latin soolo (Algajad A1) Ello
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Kesktase C1) Helen, Marino
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Salsa (Algajad A3) Tiina
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Brasiilia zouk (Kõik tasemed) Lilian
 
kolmapäev, 20. oktoober 2021
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A3) Mairin, Marino
19:10 - 20:10 saal Marc (2. korrusel) Kuuba salsa (Algajad A2) Heli, Marino
19:10 - 20:10 saal Romeo (2. korrusel) Bachata (Arenejad B1) Mairin
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A2) Ello, Artur
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Kizomba (Arenejad B1) Mari-Liis, Kristjan
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Kuuba salsa (Arenejad B1) Heli, Marino
 
neljapäev, 21. oktoober 2021
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Salsa (Algajad A2) Tiina, Marino
18:00 - 19:00 saal Nelson (3. korrusel) Salsa (Algajad A1)
19:10 - 20:10 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A1) Helen, Kristjan
19:10 - 20:10 saal Romeo (2. korrusel) Kuuba soolo (Algajad A2) Marino
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Kesktase C1) Helen, Marino
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Salsa (Algajad A3) Tiina
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Brasiilia zouk (Kõik tasemed) Lilian
 
pühapäev, 24. oktoober 2021
16:30 - 17:30 saal Romeo (2. korrusel) Heels (Algajad A1) Alina
17:30 - 18:50 saal Nelson (3. korrusel) Kizomba (Algajad A1) Mari-Liis, Kristjan
17:30 - 18:50 saal Romeo (2. korrusel) Salsa (Kesktase C1) Marino
19:00 - 20:00 saal Marc (2. korrusel) Bachata armsatele paaridele (Kõik tasemed) Marino
19:00 - 20:00 saal Romeo (2. korrusel) Naiste stilistika (Algajad A3) Mirjam
 
esmaspäev, 25. oktoober 2021
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A3) Marino
19:10 - 20:10 saal Marc (2. korrusel) Kuuba salsa (Algajad A2) Heli, Marino
19:10 - 20:10 saal Romeo (2. korrusel) Bachata (Arenejad B1)
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A2) Ello, Artur
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Kizomba (Arenejad B1) Mari-Liis, Kristjan
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Kuuba salsa (Arenejad B1) Heli, Marino
 
teisipäev, 26. oktoober 2021
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Salsa (Algajad A2) Tiina, Marino
18:00 - 19:00 saal Nelson (3. korrusel) Salsa (Algajad A1)
18:00 - 19:00 saal Romeo (2. korrusel) Naiste stilistika (Arenejad B1) Anne-Ly
19:10 - 20:10 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A1) Helen, Kristjan
19:10 - 20:10 saal Romeo (2. korrusel) Latin soolo (Algajad A1) Ello
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Kesktase C1) Helen, Marino
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Salsa (Algajad A3) Tiina
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Brasiilia zouk (Kõik tasemed) Lilian
 
kolmapäev, 27. oktoober 2021
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A3) Marino
19:10 - 20:10 saal Marc (2. korrusel) Kuuba salsa (Algajad A2) Heli, Marino
19:10 - 20:10 saal Romeo (2. korrusel) Bachata (Arenejad B1)
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A2) Ello, Artur
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Kizomba (Arenejad B1) Mari-Liis, Kristjan
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Kuuba salsa (Arenejad B1) Heli, Marino
 
neljapäev, 28. oktoober 2021
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Salsa (Algajad A2) Tiina, Marino
18:00 - 19:00 saal Nelson (3. korrusel) Salsa (Algajad A1)
19:10 - 20:10 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A1) Helen, Kristjan
19:10 - 20:10 saal Romeo (2. korrusel) Kuuba soolo (Algajad A2) Marino
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Kesktase C1) Helen, Marino
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Salsa (Algajad A3) Tiina
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Brasiilia zouk (Kõik tasemed) Lilian
 
pühapäev, 31. oktoober 2021
16:30 - 17:30 saal Romeo (2. korrusel) Heels (Algajad A1)
17:30 - 18:50 saal Nelson (3. korrusel) Kizomba (Algajad A1) Mari-Liis, Kristjan
17:30 - 18:50 saal Romeo (2. korrusel) Salsa (Kesktase C1) Marino
19:00 - 20:00 saal Marc (2. korrusel) Bachata armsatele paaridele (Kõik tasemed) Marino
19:00 - 20:00 saal Romeo (2. korrusel) Naiste stilistika (Algajad A3) Mirjam
 
esmaspäev, 1. november 2021
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A3) Mairin, Marino
18:00 - 19:00 saal Nelson (3. korrusel) Rueda (Algajad A1) Maxx
19:10 - 20:10 saal Marc (2. korrusel) Kuuba salsa (Algajad A2) Maxx
19:10 - 20:10 saal Romeo (2. korrusel) Bachata (Arenejad B1) Mairin, Marino
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A2) Helen, Marino
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Kizomba (Arenejad B1) Kristjan
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Kuuba salsa (Arenejad B1) Maxx
 
teisipäev, 2. november 2021
18:00 - 19:00 Salsa (Algajad A1)
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Salsa (Algajad A2) Tiina, Maxx
18:00 - 19:00 saal Romeo (2. korrusel) Naiste stilistika (Arenejad B1) Anne-Ly
19:10 - 20:10 Bachata (Algajad A1)
19:10 - 20:10 saal Romeo (2. korrusel) Latin soolo (Algajad A1) Ello
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Kesktase C1) Marino
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Salsa (Algajad A3) Maxx
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Brasiilia zouk (Kõik tasemed) Lilian
 
kolmapäev, 3. november 2021
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A3) Mairin, Marino
18:00 - 19:00 saal Nelson (3. korrusel) Rueda (Algajad A1) Maxx
19:10 - 20:10 saal Marc (2. korrusel) Kuuba salsa (Algajad A2) Maxx
19:10 - 20:10 saal Romeo (2. korrusel) Bachata (Arenejad B1) Mairin, Marino
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Algajad A2) Helen, Marino
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Kizomba (Arenejad B1) Kristjan
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Kuuba salsa (Arenejad B1) Maxx
 
neljapäev, 4. november 2021
18:00 - 19:00 Salsa (Algajad A1)
18:00 - 19:00 saal Marc (2. korrusel) Salsa (Algajad A2) Tiina, Maxx
19:10 - 20:10 Bachata (Algajad A1)
19:10 - 20:10 saal Marc (2. korrusel) Kuuba soolo (Algajad A2) Maxx
20:20 - 21:20 saal Marc (2. korrusel) Bachata (Kesktase C1) Marino
20:20 - 21:20 saal Nelson (3. korrusel) Salsa (Algajad A3) Maxx
20:20 - 21:20 saal Romeo (2. korrusel) Brasiilia zouk (Kõik tasemed) Lilian