Kizomba, semba ja urban kizi tantsutunnid Thierry Dehaga. üritus

(EST)

Tere kõigile!

Thierry Deha tuleb taas Tartusse laupäeval, 1. juulil. Seekord on kavas nii kizomba, semba kui urban kiz.

Tunniplaan näeb välja nii:
-- 16:30-17:30 -> kizomba
-- 17:45-18:45 -> semba
-- 19:00-20:00 ->urban kiz

Registreerimine on avatud meie veebilehel, aadressil http://latinpassion.ee/training/108

Soovitame kõigil registreeruda võimalikult varakult, et saaksime hoolitseda juhtide ja järgnejate tasakaalu eest.

Thierry Deha sündis Côte d'Ivoire’is (Elevandiluurannikul, Lõuna-Aafrikas), kuid elab St. Petersburgis ja tal on vene kodakondsus. Peale kolimist Venemaale 2006. aastal asus Thierry õpetama kaasaegseid ja etnilisi Aafrika tantse, afrotantse ja -trumme, afrohouse’i, kudurot, ning alates 2012. aastast ka kizombat ja sembat mitmetes St. Petersburgi tantsukoolides nagu Мalecon, Salsa-Viva, ja Studio Expression.

Praeguseks on Thierry üks parimaid ja populaarsemaid Afro-tantsude õpetajaid St. Petersburgis. Ta on tunde andnud ka mitmetes teistes Venemaa linnades, samuti Ukrainas, Itaalias, Soomes, Eestis ja Norras. Lisaks tundidele korraldab Thierry tantsupidusid ja arendab oma tantsuoskust kizomba kongressidel ja festivalidel. Õpilaste arv, kes on tema juhendamisel õppinud kizombat, sembat, afro-house’i ja kudurot, on tohutu, kasvab päev-päevalt ning mõndadest on juba omakorda õpetajad saanud.

Tema isikuomaduste hulka kuuluvad sarm, andekus mitmetel aladel, seltsivus, energia ja pühendumus kõiges, mida ta ette võtab.

--------------------

(ENG)

Hello everyone,

Thierry Deha will be back in Tartu on Saturday, 1st of July. This time his classes will include Kizomba, Semba and Urban Kiz.

The schedule is the following:
-- 16:30-17:30 -> kizomba
-- 17:45-18:45 -> semba
-- 19:00-20:00 -> urban kiz

Registrations are open on our website at the address http://latinpassion.ee/training/108

We recommend everyone to register early enough so to be able to keep a good balance between leaders and followers.

There will be also a party after the workshops, so make sure to join and practice all the moves.

Thierry Deha was born in Côte d'Ivoire (West Africa), but is based in St.Petersburg where he acquired Russian Citizenship. After moving to Russia back in 2006, Thierry started teaching modern and ethnic African dances, afro- dances and drums, Afro-House, Kuduro, and since 2012, also Kizomba and Semba in several dance schools of St. Petersburg such as Мalecon, Salsa-Viva, and Studio Expression.

Now Thierry Deha is one of the best and most popular teachers of Afro dances in St Petersburg. He also held the workshops in several cities of Russia, Ukraine, Italy, Finland, Estonia and Norway. Aside from teaching, Thierry organizes dance parties and develops his dance skills at Kizomba Congresses and Festivals. The quantity of his students in Kizomba, Semba, Afro- House and Kuduro styles is enormous and keeps growing day after day and some of the students have already become teachers themselves.

His personal qualities are charm, talents in many fields, sociability, energy and devotion to everything he does.

Palun loo endale konto või logi sisse, et kursuste tundidesse registreeruda.

Vali sobivad tantsutunnid

L 1 juuli 16:30-17:30 Kizomba, Tase 2
L 1 juuli 17:45-18:45 Semba, Tase 2
L 1 juuli 19:00-20:00 Urban Kiz, Tase 2

Hinnad

Total: 0 €