Latin Passion

Treenerid

Mairin Tann

Muusika ja tantsimine on mind saatnud juba lapsest saati. Alustasin tantsimisega 6-aastaselt erinevates laste tantsuringides. 8-aastaselt alustasin ladina- ja standardtantsude õppimist tantsuklubis Cris, võistlustantsu treeneri Marika Lalini käe all. Tema juhendamisel sai treenitud ning erinevatel kohalikel ja rahvusvahelistel võistlustel võistlemas käidud kokku 8 aastat.

Mõned aastad tagasi avastasin täielikult läbi juhuse tantsustuudio Latin Passioni, mis võlus mind kohe esimesest hetkest. Tehes tutvust nii salsa, bachata kui kizombaga, sai mulle üsna ruttu selgeks, et just bachata on see tants, mis minu hinge enim köidab ning milles soovin end edasi arendada.

Juhendan nii bachata grupitrenne, naiste stilistika tunde kui pakun ka eratrenni võimalust. Tantsimine on minu suur kirg ning sama suur kirg on mul ka oma oskusi ja teadmisi teistega jagada.

Õpilased minust: Mairiniga koos jõuab ruumi kõigepealt sära ning alati rõõmus ja abivalmis treener on iga tantsutunnis osaleja unistus. Oma imelise tantsuoskuse ja graatsiaga võidab ta lihtsalt kõikide südame.

Mairin annab hetkel järgnevaid tantsutrenne:

Bachata algkursus

teisipäev 19:00, neljapäev 19:00

Täesti algajad on teretulnud!

Bachata B2

teisipäev 20:00, neljapäev 20:00