Latin Passion

Treener

Tiina Jacobi

Tants, laul ja muusika on minu elus olulisel kohal olnud esimesest klassist peale. Muusikakool, koorilaul ja rahvatants rikastasid kogu mu kooliaega ning laul ja tants erinevates kollektiivides on sestsaati alati mind saatnud. Lisaks rahvatantsule olen vähem või rohkem tegelenud ka kõhutantsu, kantri ja swingtantsudega. Tantsuta ma ei oska ega taha!

2015. a algul avastasin tänu oma soul sistah’le Latin Passioni stuudio ning sukeldusin õhinal ladina skeenesse, kus rohked tantsutunnid nii kodu- kui välismaiste juhendajatega, erinevad koreo-projektid, bootcampid ja rahvusvahelised festivalid on pidevalt kasvatanud minu kogemustepagasit nii bachatas, salsas kui kizombas. Ma naudin neid kõiki ja eriline pesa mu südames on kizomba “vanemal sugulasel” sembal.

Keeltefännina armastan keha- ja tantsukeelt kui üht kõige rahvusvahelisemat suhtlusvahendit, mis loob inimeste vahel imelisi ühendusi!
Treenerina on mul põnev ikka ja jälle leida uusi erinevaid viise, kuidas iga tantsuõpilast kõige tõhusamalt edasi aidata ja ma saan seda teha nii järgneja kui juhi rolli kaudu.

Õpilased minust:
"Abivalmis, lõbus, soe ja suure südamega, paneb rõhku puhtale tantsustiilile ja püüdleb tehnilise täiuslikkuse poole, aidates luua tugeva baasi õpilaste tantsuoskusele. Annab detailset personaalset nõu, mis aitab liigutusi paremini mõista ja õigesti teha. Pühendunud, entusiastlik ja toetav. Super hea ja särav treener!"

Book a private dance class!

Experience personalized instruction and bring your skills to the next levels!

Info & registration