Latin Passion

Treener

Artur Stoljar

Muusika rütmid ja meloodia on mind alati liikuma pannud – need tõmbavad endaga kaasa, tekitades vabastava tunde. Olen ühtesoodu soovinud osata end paremini tantsuliselt väljendada ning otsisin kaua tantsustiili, mis mind kõnetaks. Proovisin erinevaid seltskonna- ja tänavatantsutrenne, kuid need ei olnud nii kaasakiskuvad. Mõned aastad tagasi sattusin juhuslikult ladina peole ning sealne energiline muusika ja väljendusrikas tants olid nii kaasahaaravad, et juba järgmisel nädalal leidsin end Latin Passioni bachata algajate grupist.

Eelmisel aastal avanes mul võimalus ka ise bachata tunde andma hakata. Olles varasemalt õpetamisega tegelenud, teadsin, et väljakutse saab suur olema, kuid otsustasin selle siiski vastu võtta ning pühendada aega omaenese tantsu- ja treenerioskuste arendamisele. Noortreenerina soovin anda oma õpilastele väljendusvabadust, samal ajal pöörata tähelepanu õigele tantsutehnikale ja musikaalsusele. Usun, et piisava pühendumise korral saab igaühest hea tantsija.

Õpilased minust: Artur on treeneritöös ülimalt püüdlik ja asjalik - võib kindel olla, et tunnid on arendavad ning kõik küsimused saavad vastused. Kui just Sina tahad õppida hästi tantsima, siis Arturi tunnid on selleks just õige koht, sest suurt rõhku pannakse ka õigele tantsutehnikale. Ja otse loomulikult ei puudu tundidest huumor.

Book a private dance class!

Experience personalized instruction and bring your skills to the next levels!

Info & registration
Artur annab hetkel järgnevaid tantsutrenne:

Bachata algkursus

teisipäev 18:00, neljapäev 18:00

Täesti algajad on teretulnud!