Latin Passion

Treener

Anne-Ly Elhi

Tants on minu jaoks nagu õhk, ilma milleta pole elada võimalik. Puutusin esmakordselt ladina tantsudega kokku üle 10 aasta tagasi Prantsusmaal, kus sattusin salsaklubis tutvustavasse tundi. Mind võlus, et seda tantsu tantsisid vanad ja noored, pikad ja lühikesed, paksud ja peenikesed, inimesed erinevatest rassidest, kes teineteisest rääkides aru ei saanud, kuid lugesid märkide keelt ning see oli üliäge!

Sain aru, et selle rahvusvahelise keele õppimine oleks vahva ning alustasin hobitantsijana aastal 2012 salsa tundidega. Õige pea järgnesid salsale ka bachata tunnid. Nagu ütleb vanasõna – süües kasvab isu. Sellest ajast alates olen täiendanud ennast mitmete tuntud treenerite juures nii Eestis kui välismaal.

Nüüdseks olen LP treenerite meeskonnas olnud juba 5 aastat ning jagan kogutud teadmisi ja kogemusi ka teistele. Annan põhiliselt bachata soolo- ja paaristrenne, kuid erilisteks lemmikuteks on erinevad koreograafia-projektid.

Õpilased minust:
"Anne-Ly on sõbralik ja südamlik treener, kes annab alati endast maksimumi, et toetada õpilasi nende teekonnal tantsumaailmas. Õpilasena on minu jaoks oluline, et treener on tantsija, kes on inspiratsiooniks ja eeskujuks. Anne-Ly tegeleb ka aktiivselt enesetäiendamisega ja kasutab sageli tantsutundides uusi õpimeetodeid, mida ta on omandanud nii Eestis kui ka välismaal."

Book a private dance class!

Experience personalized instruction and bring your skills to the next levels!

Info & registration
Anne-Ly annab hetkel järgnevaid tantsutrenne:

Bachata A2 “Royce/Carretera”

esmaspäev 19:15, kolmapäev 19:15