Algajad Pluss

Need tunnid on mõeldud kõigile algajatele, kes on just hiljuti alustanud tantsutundidega ja tunnevad end põhialustes juba veidi kindlamalt.

Osalemine ainult kutse alusel.

Ajakava

Igal teisipäeval ja neljapäeval algusega kell 18:20

Jooksva kuu ajakava

Paaristantsutund

Sellist tüüpi tundides õpetame peamiselt tantsimist koos partneriga.

Partnereid vahetatakse

Sel kursusel vahetame partnereid iga mõne minuti tagant, et kõik saaksid kogeda tantsimist erinevate inimestega.

Kursuse sisu

Meie põhiline algajate kursus kõigile neile, kes soovivad astuda salsa ja kõigi teiste ladina tantsude imepärasesse maailma!

Kursus sobib sulle, kui oled huvitatud meie iganädalastest tantsupidudest, lõbutsemisest tantsides ja uusi inimesi kohates. Või ka lihtsalt väikesest pausist hallis argipäevas!

Nendeks tundideks ei ole sul vaja oma partnerit. Tunni kestel vahetame iga mõne aja järel partnereid, nii et kõik saavad tantsida ja õppida kohanema erinevate partnerite tantsustiiliga!

BACHATA on kaunilt sensuaalne partnertants ja laialdaselt populaarne tantsusõprade seas üle maailma. Bachata muusika ja tants pärinevad Dominikaani Vabariigist. Tantsida saab seda mh väga lähedases suletud tantsuvõttes ning muusika on suhteliselt aeglane ja lihtne, sobides suurepäraselt meeleolukaks ja romantiliseks tantsimiseks.

SALSA on kõige populaarsem ladina tants maailmas. Pärit Kuubalt, kiire, nüansirikas ning pakub tantsijale alati palju naudingut. Sa hakkad seda tantsu armastama esimesest sammust.

Treener
Ajakava

Igal teisipäeval ja neljapäeval algusega kell 18:20

Jooksva kuu ajakava

Hinnad