Kesktase

Need tunnid on mõeldud kõigile tantsijatele, kes on regulaarselt osalenud kursustel vähemalt aasta ning käivad ka tantsupidudel.

Osalemine ainult kutse alusel.

Ajakava

Igal neljapäeval algusega kell 19:30

Jooksva kuu ajakava

Paaristantsutund

Sellist tüüpi tundides õpetame peamiselt tantsimist koos partneriga.

Partnereid vahetatakse

Sel kursusel vahetame partnereid iga mõne minuti tagant, et kõik saaksid kogeda tantsimist erinevate inimestega.

Kursuse sisu

Üks kiiremini arenevaid tantsustiile kogu maailmas. Kizombat tuntakse kui väga sensuaalset tantsu, mis ühendab omavahel sujuvuse, romantika ja Aafrika rütmid!

Kizomba on evolutsiooni tulem ning kirjeldab mõlemat – nii tantsu kui muusikažanri. See sõna tähistab ka "pidu" kimbundu keeles.

Kizomba muusika sündis 80-tel aastatel Angolas, järgides traditsioonilise semba ja zouk muusika mõjusid, olles nüüd kaasaegne muusikastiil, mis põimib endas sensuaalsust ja Aafrika rütme, luues aeglasema ja tavaliselt väga romantilise voolavuse.

Oma arengu alguses oligi kizomba põhimõtteliselt semba tantsimine aeglasemas tempos. Aja möödudes kujunesid mõningad tüüpilised tantsuliigutused, mida tantsitakse eelkõige kizomba ja mitte tingimata semba muusika järgi. Tänapäeval vallutab kizomba maailma nii kõrva jääva romantiline muusikana kui äärmiselt kauni ja sensuaalse tantsuna, mis võlub hinge.

Paljudele kogenud ladina tantsijatele on kizomba kui sõõm värsket õhku, tuues endaga midagi uut ja põnevat. Samas on see ideaalne igaühele, kes alles astub tantsumaailma, sujuvuse ning lihtsate põhisammude pärast, mis lasevad algajal järk järgult areneda keerulisemate kombinatsioonide suunas. Mis veelgi olulisem, kizomba võimaldab algajal seltskondlikku tantsu nautida rutem kui ükski teine partnertants.

Treener
Ajakava

Igal neljapäeval algusega kell 19:30

Jooksva kuu ajakava

Hinnad