Latin Passion Dance Night üritus

reede 21 juuni 2019 22:00 Tantsustuudio Latin Passion

Latin Passioni Tantsuöö on pidu, millelt ei saa puududa. See on tantsustuudio regulaarne seltskondlik tantsusündmus, kus Tartu erinevate stiilidega tantsijad kogunevad ning jagavad oma kirge üksteisega, tantsides nii kogu öö!

Meie DJ-d mängivad mõnusat segu salsast, mambost, kizombast, sembast, tarraxinhast, bachatast ja mitmetest teistest ladina rütmidest. Suurepärane muusika on garanteeritud, nii et tule aga tantsupõrandale! :)

Tervitame avasüli kõiki uustulnukaid ja ka mitte-tantsijaid, seega võtke oma sõbrad kaasa ja veetke lõbus õhtu tantsides või ka lihtsalt vabalt seltskonda nautides! :) Eriti teretulnud on alles hiljuti tantsimisega alustanud - ühinege meiega ning harjutage oma tantsusamme õdusas ja sõbralikus õhkkonnas!

Võid endale kaasa võtta jooke ja suupisteid! Meil on olemas ka väike kohvinurk, kus võid endale valmistada tasuta kohvi ja teed, võta vaid endale isiklik tass kaasa!

Pidu algab kell 22:00!

Peopääse (müüakse uksel)
Juuni tantsuõpilastele TASUTA, teistele 4€

ASUPAIK
- Aadress: Aleksandri 8A, III korrusel, 51004 Tartu

Oluline INFO!
- Ära unusta, et välisjalanõud jäävad sissepääsu juurde ning ainult tantsukingad, jazzi kingad, sokid või muud sisejalanõud on lubatud tantsupõrandale.
- PALUN hoia oma jooke esikus või riietusruumis ja proovi neid mitte maha ajada. Meie tantsupõrand, tantsijad ja sinu kingad tänavad sind!
- Peale südaööd keerame muusika vaiksemaks, et naabritel oleks võimalik ka rahus magada.

Tule ja saa nädalalõpuks positiivne energialaeng Latin Passioni Tantsuööl! Sa ju ei taha ilma jääda neist tantsudest ja fantastilisest õhkkonnast, niisiis tule ühine meiega! :)


=================


Latin Passion Dance Night is a party you can't miss, it’s the dance studio’s regular social dance party where dancers in Tartu from different dance styles join and share their passion with each other and dance all night long!

A nice mix of salsa, mambo, kizomba, semba, tarraxinha, bachata and many other latin rhythms are played by our disk-jockeys. Great music is guaranteed, so just get yourself on the dance floor! :)

You are free to bring your own drinks and snacks! We also have coffee corner where you can have free coffee and tea, just bring your personal mug!

Party starts at 22:00!

Party ticket (tickets sold at the door)
June students FREE, non-students 4€

LOCATION
- The address is: Aleksandri 8A, 3rd floor, 51004 Tartu.

Come and get your energy boost for the weekend at the Latin Passion Dance Night! You really don't want to miss out the dancing and awesome atmosphere, so come and join us! :)

Registreeru oma e-maili aadressiga